ZÓNA *** netuctové filmy (nejen) na DVD ::: http://zona.bloudil.cz

URL článku: http://zona.bloudil.cz/index.php?id=6666

Datum vydání článku: 15.2. 2021


MagicBox v březnu

Stejně jako v předchozích dvou měsících je i sestava březnových DVD, BD a UHD-premiér vydavatelské a distribuční společnosti MagicBox seskládána v drtivé většině z titulů, které se už v českých obchodech v minulosti prodávaly s logem společností 20th Century Fox a MGM a nyní jsou znovuvydávány v reedicích a z dolisů starších titulů společnosti Universal, dříve v ČR prodávaných prostřednictvím Bontonu. Disky, mj. s filmy Master Commander: Odvrácená strana světa (Master And Commander: The Far Side of the World, 2003) Petera Weira, Kleopatra (Cleopatra, 1963) Josepha L. Mankiewicze, Sophiina volba (Sophie´s Choice, 1982) Alana J. Pakuly, Klub rváčů (Fight Club, 1999) Davida Finchera, M.A.S.H. (1970) Roberta Altmana, Road to Perdition (2002) Sama Mendese či Tři billboardy kousek za Ebbingem (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, 2017) Martina McDonagha, budou co do zvukových a titulkových sad i bonusové výbavy neodlišitelné od původních edic. Skutečnými novinkami tak je vlastně jen neo-western Nechte ho jít (Let Him Go, 2020) Thomase Bezuchy a BD s dokumentem Cobain: Montage of Heck (2015) Bretta Morgena, které bylo s českou podporou dosud ke koupi jen v zahraničí.
Heslovitý soupis všech březnových prodejních premiér MagicBoxu (včetně orientačních termínů zahájení jejich prodeje) vypadá takto:
Tituly na DVD:
3.3. - Lovec: Zimní válka, Teorie všeho, Dánská dívka, Anna Karenina, AC/DC: Let there be Rock, Poslední samuraj, Cobain: Montage of Heck, Polární expres (2DVD), Troja.
24.3. - Vyšinutý.
31.3. - Nechte ho jít.
Tituly na BD:
3.3. - Lovec: Zimní válka, Teorie všeho, Dánská dívka, Vlkodlak, Sophiina volba, Anna Karenina, Navždy a daleko, Rozpolcený, Sněhulák, Nezlomný, Master and Commander: Odvrácená strana světa, Tábor tygrů, A-Team, Honba za klenotem Nilu, Akta X: Film, Road to Perdition, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Kingsman: Tajná služba, Kleopatra (2BD), Tři billboardy kousek za Ebbingem, M.A.S.H., Sám doma, Klub rváčů, Barbar Conan.
24.3. - Vyšinutý.
31.3. - Nechte ho jít.
Titul na UHD:
31.3. - Godzilla (UHD+BD).


Copyright © 2002 - 2021, Zóna