ZÓNA *** netuctové filmy (nejen) na DVD ::: http://zona.bloudil.cz

URL článku: http://zona.bloudil.cz/index.php?id=5242

Datum vydání článku: 12.4. 2017


Short Cuts

I čtvrtá režijní práce (po snímcích Gone, Baby, Gone, Město a Argo) Bena Afflecka dorazí na "počeštěné" nosiče. Do doby prohibice zasazenou gangsterku Pod rouškou noci (Live by Night, 2016) s kamerou Roberta Richardsona vydá na DVD i BD společnost Warner a do tuzemské distribuce ji v květnu uvede MagicBox.
Nekonečnou sérii disků se seriály, pohádkami, filmy a záznamy České televize, vydávanou ve vlastní ediční řadě, rozšíří v dubnu trojdisk se seriálem Bohéma (2017), režírovaným Robertem Sedláčkem.
Společnost FEX po několika letech přerušila vydávání DVD-premiér pamětnických titulů, které se v posledních měsících odehrávalo ve čtrnáctidenním rytmu. Po posledním, v polovině března vydaném snímku Děvče za výkladem (1937) Miroslava Cikána hrne FEX na novinové stánky už jen reedice v předchozích letech vydaných disků.
V květnu rozšíří MagicBox svůj katalog komiksových animáků o snímek Mladí Titáni: Jidášova smlouva (Teen Titans: The Judas Contract, 2017) Sama Liu. Na rozdíl od těch dříve vydaných (Liga spravedlivých vs. Mladí Titáni, Všemocný Batman: Zvířecí instinkty, Batman vs. Robin, Všemocný Batman: Zvířecí monstermánie, Liga spravedlivých: Bohové monstra) by měl tentokrát disk nabídnout i české titulky a nikoliv jen dabing.


Copyright © 2002 - 2018, Zóna