ZÓNA *** netuctové filmy (nejen) na DVD ::: http://zona.bloudil.cz

URL článku: http://zona.bloudil.cz/index.php?id=6834

Datum vydání článku: 29.7. 2021


MagicBox v srpnu

Stejně jako ta předchozí je i srpnová sestava DVD a BD-premiér vydavatelské a distribuční společnosti MagicBox sestavená především z titulů společnosti Universal, které se už v českých obchodech v minulosti prodávaly prostřednictvím Bontonu. Za vypíchnutí z nich stojí snímky Americký gangster (American Gangster, 2008) Ridleyho Scotta, Hra (The Game, 1997) Davida Finchera, Jako zabít ptáčka (To Kill a Mockingbird, 1962) Roberta Mulligana, Mys hrůzy (Cape Fear, 1991) Martina Scorseseho a Duel (1971) Stevena Spielberga (v ČR bude na BD v prodeji poprvé samostatně a nikoliv jen jako součást osmidiskového boxu s režisérovými filmy).
Heslovitý soupis všech srpnových prodejních premiér MagicBoxu (včetně orientačních termínů zahájení jejich prodeje) vypadá takto:
Tituly na DVD:
11.8. - Černočerná tma, Riddick: Kronika temna, King Kong, Nějak se to komplikuje, Americký gangster, Hra, Apollo 13, Lucy.
Tituly na BD:
11.8. - Mys hrůzy, Nepřítel pod ochranou, Kick-Ass 2, Očista: Anarchie, Méďa, Méďa 2, Červený drak, Jako zabít ptáčka, Očista, Duel.


Copyright © 2002 - 2021, Zóna